פרטים על עבודה במנגו!

ראיתם שמחפשים עובדי חקלאות למנגו במשק רגב אבל יש לכם מלא שאלות…
אז ניסינו לענות כאן על כמה מהן, בתור התחלה כמובן. אם קראתם ואתם בעניין – שלחו לנו פרטים לטלפון שבסוף ונשלח לכם טופס למילוי פרטים.

משק רגב, בבעלות ארז ויעל רגב, נמצא במושב מעלה גמלא שבמזרח הכנרת (רמת הגולן). ברשותנו משק חקלאי, מסעדה (נקראת מושבוצ, במושב רמות הסמוך) וקצבייה בקצרין. יש לנו בחצר חנות משק, שהיא למעשה חנות אמון שפתוחה 24/7 (גם כשאין מוכר) ומוכרת את התוצרת שלנו ושל חקלאים מקומיים. יש לנו 5 ילדים ואין לנו כלב.

כמעט 40 סוגים שונים של ירקות שמשמשים אותנו במסעדה ובחנויות המשק שלנו.

מטעים – מנגו, אבוקדו, תמרים.

מגדלים זנים שונים של מנגו, חלקו קוטפים בשל וחלקו ירוק.

עבודה חקלאית במשק הירקות או במנגו, לפי מה שנדרש.

עבודה כזו יכולה לכלול: שתילה (ירקות), קטיף, מיון, אריזה, עישוב ועוד.

לא חייבים רישיון אבל במידה ויש לכם רישיון על רכב או טרקטור – שיחקתם אותה.

החום הוא המשפיע העיקרי על שעות העבודה (חם אצלנו…) לכן בשעות הקיץ מתחילים לעבוד עם אור ראשון, סביבות 5:30 ומסיימים בצהריים. בימים שבהם יש משימות שצריך עדיין לבצע, לעיתים משלימים עבודה בשעות אחהצ כשהשמש קצת פחות קופחת.

עבודה כ-9 שעות ביום, 6 ימים בשבוע. מינימום חודשיים – יולי אוגוסט.

למי שמחפש לעבוד עם הידיים והנשמה, שלא חושש מעבודה פיזית (לא צריך להיות ג'באר, צריך להיות לא מפונק J ), שזורם לפי המשימות שצריך גם אם לעיתים יש בלת"מים, שמחוייב למקום, לעבודה, למה שנקבע ולמה שנדרש. נשים, גברים ומה שביניהם.

אנחנו סומכים ותלויים בעובדים שלנו שהם השותפים האמיתיים שלנו בעונה.

לעובדים בעונת המנגו אנו מספקים מגורי עובדים במשק. ייתכן ומס' עובדים יגורו באותו מגורון (בנים ובנות לחוד אלא אם הצדדים יבחרו אחרת…). במגורון: מזרן, מקרר קטן, כיריים, מיקרו, מזגן, מקלחת ושירותים.

אוכל – באפשרותך לרכוש עצמאית בחנות המשק שלנו (עובדים מקבלים 20% הנחה) או בצרכנייה ביישוב ולבשל עצמאית.

משתנה. כרגע יש במשק 2 תאילנדים ועוד2-4 עובדים ישראלים (לא כולל אותנו ועוד הרבה עובדים מסביב – במסעדה ובקצבייה). בתקופת המנגו אנו מגייסים בדרך כלל עוד 4-5 עובדים.

בהחלט! מתאים ורצוי.

השכר הינו שעתי לפי שעות עבודה (יש מקומות שבהן משלמים לפי תפוקת קטיף, לא אצלנו). התשלום השעתי הוא 35 שקלים לשעה (שכוללים תוספות חקלאות עפ"י חוק) וכמובן תוספות על שעות נוספות לפי חוק. עובד שיסיים חודשיים שלמים ביולי אוגוסט לשביעות רצוננו יקבל בונוס התמדה בסיום התקופה על סך 2000 שקלים.

מה הצעד הבא?

שלחו לנו ווטסאפ  וספרו לנו שאתם בעניין. אנו נשלח לכם טופס למילוי פרטים.

במידה ופרטיכם יהיו רלוונטיים למישרה, נחזור אליכם לתיאום ביקור במשק, שבו נוכל לקיים ראיון פנים אל פנים ותוכלו גם אתם לראות ולהתרשם.

יעל וארז רגב

Open chat
יש לך שאלה?
היי!
אנחנו בטח בדיוק קוטפים מנגו, או ממיינים חסה.. אבל תשאירו לנו הודעה ונחזור אליכם