ריכוז נקודת מנגו רגב
עונה 2024

סיפרו לנו שאתם מגיעים לכל הארץ עם המנגו מיה המהמם שלכם לקבוצות רכישה ואנחנו רוצים לרכז נקודה כזו אצלנו ביישוב.

זה אומר שאם נבין שזה מתאים לכם ולנו, נשבץ את הכתובת שלכם במערך המסלולים שלנו, נתאם איתכם מראש את ההגעה. כשבוע לפני ההגעה נשלח לכם חומרים לפרסום בקהילה/יישוב שלכם. פרסום שמספר מי אנחנו ומה אנחנו מוכרים, מחירים וקישור לתשלום.
במועד שקבענו, נוריד אצלכם את ההזמנות שהוזמנו מבעוד מועד ונמשיך הלאה. האנשים שהזמינו – יגיעו לאסוף מכם את ההזמנות.

ממש לא. כל הרכישות נעשות מראש באשראי דרכנו. אנחנו שולחים ללקוחות אוטומטית קבלה למייל, מזכים אותם בעת הצורך. כל ענייני התשלום נעשים מולנו.

המנגו נמכר בארגזים שלמים. אנחנו לא מתעסקים עם ק"ג בודדים. מהניסיון שלנו, אם מישהו חושב שזו כמות גדולה מדי עבורו, הוא מוצא באופן עצמאי עם מי לחלוק את הארגז. אנחנו מוכרים ארגז שלם, כ-6 ק"ג (בסביבות 15 יחידות. פלוס מינוס).

לא, מנגו בשל – הכוונה שהוא נקטף מהעץ רק כשהוא בשל ולא כשהוא ירוק. רוב המנגו שתפגשו ברשתות ובסופרים הוא מנגו שנקטף ירוק ועבר הבחלה (הבשלה מלאכותית באמצעות גז) ושאיכותו פחותה משמעותית ממנגו שנקטף בשל. המשמעות היא שאנחנו עוברים יום יום על כל מטעי המנגו שלנו וקוטפים רק מה שמוכן ואותו מביאים אליכם.

אנחנו משתדלים מאוד שהארגז יהיה מגוון. שיהיו בו גם מנגו'אים בשלים לאכילה מיידית וגם כאלה שיהיו מוכנים בעוד 2-3 ימים אם יעמדו על השיש. וכך תוכלו להנות מהמנגו לאורך מס' ימים.

הם יוצרים איתנו קשר ונטפל בכך.

אנחנו מגיעים עם ההזמנות, פורקים אותם וממשיכים הלאה. לא נשארים בנקודה. צריך להיות מקום שניתן לפרוק בו, חצר או חנייה מוצלת. אם אתם גרים בבית קומות ואין מקום לפרוק אצלכם (מנגו זה ארגזים כבדים, לא משהו שאפשר לעלות איתו בבניין) אז זה פחות רלוונטי. יש לנו מס' נקודות בערים שבהם מי שמרכז את הנקודה נמצא בחנייה בזמן הפריקה ובזמן האיסוף של השכנים או שלבניין יש חדר שמיועד לסחורה של חקלאים.

ראשית, אנחנו מזמינים את כל מי שרוכש להצטרף לקבוצת ווטסאפ ששם אנחנו מעדכנים. שנית, אנחנו שולחים הודעת סמס לכל הרוכשים. יש מקומות שבהם ביישוב קטן שיש קבוצת ווטסאפ – מרכז הנקודה שולח שהגענו.

הכל נעשה בתיאום. במקרה כזה השליח יפרוק את ההזמנות היכן שתאמרו לו. אנחנו נעדכן את האנשים שיגיעו לאסוף רק כשתהיו בבית ושתגידו לנו שמתאים (רלוונטי למי שיש חצר פרטית, לא במקום ציבורי שסחורה לא יכולה לעמוד ללא השגחה).

אנחנו לא יודעים עדיין. מחירי ירקות ופירות זה דבר שנקבע על פי השוק ויכול להשתנות מדי יום. כשנגיע למועד נפרסם. ייתכן גם שהמחיר ישתנה תוך כדי העונה (יעלה או ירד). הכל עניין של כמויות פרי (היצע) וביקוש.

לקבל מאיתנו את הפרסום שנשלח לכם ולפרסם בכל דרך אפשרית בקהילה וביישוב שלכם. ווטסאפ, פייסבוק או כל דרך שבה מגיעים ללקוחות אפשריים. מדי פעם לתזכר. מהניסיון שלנו – כמות ההזמנות נמדדת לא במספר האנשים שאוהבים מנגו (כאלה יש בלי סוף) אלא בנחישות ובפרסום של מרכז הנקודה ועד כמה בוער לו להגיע לעוד אנשים שיודו לו אחר כך…

לפני שאנחנו מגיעים, שולחים אליכם רשימה עם שמות האנשים, מה הזמינו וטלפון.

תהילת עולם, תחושת שליחות בחיבור בין החקלאים לצרכנים, הרבה שכנים שיפרגנו לכם בענק וארגז מנגו מתוק שיפנק לכם את השבוע עד הפעם הבאה שנגיע…

רוצים! איך עושים את זה?

צרו איתנו קשר בהקדם!
050-4846946
(אפשר גם לשלוח ווטסאפ עם הפרטים שלכם ונדאג לשוב אליכם). או מלאו את הטופס כאן נתראה בעונה!

משק רגב, מעלה גמלא

Open chat
יש לך שאלה?
היי!
אנחנו בטח בדיוק קוטפים מנגו, או ממיינים חסה.. אבל תשאירו לנו הודעה ונחזור אליכם